Styl elegancki, czyli ponadczasowa klasyka i minimalizm na każdą okazję

Elegancka odzież damska, czyli ponadczasowa klasyka i minimalizm na każdą okazję!

Jeżeli chcesz się ubierać elegancko i z klasą, postaw na ponadczasową klasykę, prostotę i minimalizm. Elegancja to piękno samo w sobie, która w połączeniu z wdziękiem w wyglądzie i zachowaniu tworzy spójną całość. Elegancja nie powinna być krzykliwa, a niewymuszona, dyskretna z najwyższej jakości gustem i smakiem. Ważne jest  abyś swoje ubrania dobierała zgodnie z typem sylwetki. Sprawi to, że będą leżały jak ulał i przy okazji ładnie podkreślą wszelkie twoje atuty. 

kreacja 1

Elegancka odzież damska jest  zawsze bezpieczna i uniwersalna.

Sportowa elegancja na co dzień – Jak wyglądać dobrze i czuć się wygodnie

Styl sportowo-elegancki świetnie sprawdzi się na co dzień, kiedy w czasie zabieganego dnia tak bardzo ważna jest dla nas wygoda.  W dzisiejszych czasach coraz bardziej cenimy sobie rozwiązania, które pozwalają nam połączyć nienaganny styl z komfortem. Sportowa elegancja opiera się na lekkim rozluźnieniu formalnej i sztywnej biurowej estetyki. W warstwie wizualnej strój wciąż pozostaje szykowny i stonowany. Stylizacje, jakie możesz stworzyć, kierując się wytycznymi tego stylu, pozwolą Ci na skomponowanie zestawu idealnego do pracy, na obiad z koleżanką, a wieczorem na odpoczynek w gronie znajomych czy romantyczne spotkanie we dwoje.

Sportowa elegancja to połączenie ze sobą eleganckich ubrań jak na przykład biznesowa marynarka, sukienka czy płaszcz, z casualowymi lub sportowymi elementami garderoby.  Mogą to być jeansowe spodnie, które połączysz z zapinaną koszulą, albo zwiewna sukienka, zestawiona ze sportowymi sneakersami. Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji WIOSNA/LATO 2023, w której znajdziesz dodatkowe inspiracje. https://salko.com.pl/collection/wiosna-lato-2023/

 

Scroll to Top